Casa Leonore I
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa Leonore I Willemstad appartement van 25 m² is een goede keuze voor maximaal 2 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 3 km van het Mambo Strand. Het appartement heeft een terras dat op de tuin uitkijkt van kitchenette is voorzien.
Dit appartement ligt binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van het Curaçao Sea Aquarium in Willemstad. 1-slaapkamer Casa Leonore I appartement bevindt zich binnen het bereik van Renaissance Mall and Rif Fort.
Het appartement heeft ook 1 badkamer. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.
Deze accommodatie heeft onder andere een kitchenette voor self-catering. De accommodatie is op 450 meter van de dichtstbijzijnde bushalte, Carawaraweg.
- Locale bezienswaardigheiden
- WannaBike Curacao1,5 km
- Mambo Beach Boulevard1,7 km
- The Wreck of Air Aruba P4-YSA1,6 km
- Fortkirche600 m
- Eric's ATV Adventures1,6 km
- Misa di Koraalspecht1 km
- WannaBike1,4 km
- Renaissance Mall and Rif Fort600 m
- het Curaçao Sea Aquarium1,5 km
- Hofi Granville1,4 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven16 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Babyoppas/ Kinderopvang
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casa Leonore I appartement?
Gasten van Casa Leonore I appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Mambo Strand, op ongeveer 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Renaissance Mall and Rif Fort (1 km) en het Curaçao Sea Aquarium (3,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Casa Leonore I appartement?
De prijs van het boeken van Casa Leonore I appartement is $112. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa Leonore I appartement?
Casa Leonore I appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Beschikt het appartement over een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van Casa Leonore I appartement?
Casa Leonore I appartement bestaat uit 25 vierkante meters.